הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
תקשור

תקשור

מהו תקשור ?  כמה דרגות מעל המדיטציה !

הגל הרוחני ששוטף את העולם החל מפעילות גופנית המשלבת גם "התעמלות לנשמה" כדוגמת יוגה לסוגיה, המדיטציה הדורשת ממך ריכוז והתעלמות ממה שקורה סביבך והתכנסות פנימה, ושימור האנרגיה שכל אדם מבצע לפי בחירה, הם מושגים שנוגעים בסוג של רוחניות, כאשר הרוחניות הגבוהה מהם היא- היכולת להיות רגוע ושלוו ובעל אנרגיה נכונה ליצור קשר גם עם עולמות עליונים.
תקשור זה לא המצאה של העת הזו. מאז ומעולם ניסו בכל התקופות והדורות בטקסים ופולחנים ליצור קשר עם נשמות המתים.
היום מדובר על תקשור רוחני, אבל אם תסתכלו על מנהגיהם של שבטים פרימיטיביים, הרי שאצל כולם יש פולחנים שמטרתם ליצור קשר עם המתים וגם לבקש מהם כל מיני בקשות, משום שנשמה בעיני המאמין בעולם הבא, היא ישות יותר גבוהה שמתקיימת בעולמות עליונים והיא גבוהה מהמימד הפיזי.
תקשור רוחני היא טכניקת תקשורת עם העולם שמעבר לעולם הגשמי. עוד בתקופת התנ"ך היה ידוע על מעלות באוב, אם כי התורה אוסרת על העלאה באוב. למרות זאת יש את הסיפור הידוע של שאול (בספר שמואל פרק כ"ח) על בעלת האוב מעין דור "הנה אשת בעלת-אוב בעין דור" אליה ניגש שאול מחופש ולבוש בבגדים אחרים, כדי שתבצע טקס תקשור עם מת, את שמו לא אמר לה והיא הצליחה להעלות את דמותו של שמואל המת.
על טקסים של תקשור עם נשמות מעולמות אחרים ידוע עוד משנת 1760 ובאמצע המאה ה-19 כאשר טקסי הסיאנס החלו לצבור פופולאריות. מאז ומעולם הסתקרן האדם לגבי עזיבתו של המת את עולם החיים, וביקש לדעת כמה שיותר על העולם הבא.
המשיכה אל טקסי סיאנס מיסטיים קשורה באובדן של קרוב יקר שבני משפחתו, רוצים ומייחלים ליצור איתו קשר בעולם האחר בו הוא נמצא. ידוע כי לאחר מות בנו של נשיא ארה"ב אברהם לינקולן, הייתה נוהגת רעייתו מרי טוד לינקולן לערוך טקסי סיאנס שהם סוג של תקשור בביתה, בניסיון להעלות את רוח בנה המת.
כדי להצליח לעשות תקשור יש צורך בהסרת כל החסימות האנרגטיות, וזהו מושג שאנו שומעים עליו יותר ויותר בקרב מטפלים רוחניים בשיטות אלטרנטיביות שונות. חסימה אנרגטית מפריעה לאדם להיות משוחרר ולחיות בהרמוניה, ואדם שמבצע תקשור חייב להיות נטול כל מחשבה, טרדה, פחד, אגו או ספק, ממש כמו אויר ורוח, חופשי, משוחרר והרמוני ורק אז יוכל לנסות לבצע תקשור עם נשמות.
יש הגורסים כי כל ביסוד כל מהות תקשור לקבל הדרכה מנשמות טהורות בעולם האחר, מהמימד האחר שידריכו ויכוונו אותנו בעולם הזה. ישנם נסיונות תקשור לא רק עם נשמות של מתים אלא גם עם מלאכים כמו: גבריאל, רפאל ואוריאל שלדעת המאמינים בתקשור תפקידם הוא לעזור לנו לחיות בעולם הזה, להדריך ולכוון אותנו.
סוגי תקשור המתקיימים היום החלו להתפתח החל מהמחצית השנייה של המאה העשרים, והם גורסים כי ביכולתם של מתקשרים בעלי יכולת אינטואיטיבית ואנרגיות חיוביות טובות, ליצור קשר עם ישויות גבוהות המעבירות לחיים ידע על האנושות, שאותו אי אפשר לראות מהמימד הפיזי בו אנו חיים, אלא רק מהמימד של העולמות העליונים.
יחד עם האמונה ביצירת קשר עם נשמות באמצעות תקשור, המומחים לעניין מדברים גם על כך שיצירת הקשר חייבת להיעשות תוך הגנות רוחניות של המתקשר שחייב להגן על עצמו בעת תקשור.
מתקשרים ככלל, הם אנשים שנמצאים בשלב של מודעות, התפתחות וצמיחה רוחנית גבוהה, שיוצרת אצלם סוג של אנרגיות שמסוגלות באמצעות תקשור להגיע לרבדים עליונים.
 

 קידום אתרים
קידום אתרים
0