הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
תקשור עם נשמות

תקשור עם נשמות

תקשור עם נשמות- רבדים גבוהים של רוחניות !

ההתייחסות אל סוף קיומנו בעולם הזה מעוררת שאלות רבות על משמעות קיומנו ? על מה ולאן ? והעובדה כי הנשמה עוברת למימד רוחניות אחר, מרככת את הגזירה !
הרבה אנשים מוצאים את עצמם שואלים שאלות על משמעות החיים והקיום ובכלל זה על קיומנו בעולם הזה, והחידלון שבא עם המוות.
יהודים מאמינים בעולם הבא, העולם שבו מתקיימות הנשמות לאחר גוויעת הגוף הפיזי וגם מאמינים שאם יקיימו מצוות ויעשו מעשים טובים יגיעו לגן עדן, וחלילה לא לגיהינום.
את הנשמות היהודיות מכבדת התורה בדרך של עשיית מצוות ומנהגים כאשר אדם נפטר, שיאפשרו לו לנוח, להגיע לגן עדן ולמצוא את מנוחתו בעולם הבא.
ההתייחסות אל סוף קיומנו בעולם הזה, מעוררת שאלות ותהיות רבות כמו: לשם מה ? מדוע ? ולאן פני כולנו בעצם מועדות ביודענו כי כולנו- ללא יוצא מן הכלל, נעבור מכאן וזמננו יפוג.
הצורך של האדם להבין איך מתנהל העולם האנושי בחיים ובמוות, יצרה אין ספור ניסיונות לתקשר עם העולם הרוחני העליון, בניסיון ליצור קשר עם מה שאנשים רבים מאמינים- שקיומנו בעולם הזה אולי פיזי, אך כאשר הוא מסתיים, הנשמות שלנו ממשיכות לחיות בעולמות עליונים.
עם העולמות העליונים מנסים ליצור קשר אנשים המכנים את עצמם "מתקשרים" ומדווחים על היכולת שלהם לעשות תקשור עם נשמות.
תקשור עם נשמות הוא רעיון רוחני שמרכך במידת מה את העובדה המצערת שהמוות הוא חלק מחיינו ובאמצעות תקשור עם נשמות, מאמינים המתקשרים ניתן ליצור קשר עם אנשים יקרים שנפטרו אך נשמותיהם מרחפות אי שם בקצה הגלקסיה בעולמות אחרים.
העולם שמעבר לנו- שם מתקיימות נשמות המתים מכונה ע"י המתקשרים "העולם האחר", זה שאנחנו לא רואים, לא ראינו ולא נראה אבל באמצעות תקשור נכון ניתן ליצור קשר עם נשמות ספציפיות או עם מלאכים.
יש הגורסים כי כל אחד יכול לעשות תקשור עם נשמות, משום שיכולת תקשור היא בסיסית ומולדת אלא שבמהלך חיינו אנו מעמיסים על היכולת הזו, ידע מסוגים אחרים ומחנכים את עצמנו להתרחק מן היכולות הרוחניות הבסיסיות שלנו. 
אלה המצליחים לבצע תקשור עם נשמות עושים זאת מתוך אמונה, כי בכוחם של הנשמות להדריך אותנו בעולם הזה ולהם הידע, הניסיון והכוח ללמד אותנו את מה שהם רואים מעבר לעולם הגשמי שלנו.
המשיכה שלנו כבני אדם אל תקשור, נוגעת בדיוק בסודות הנסתרים של החיים והם המשמעות שיש לנו על פני האדמה, והחידלון הסופי שגורם לכל אחד מאיתנו לתהות מדוע לפתע הכול עלול להסתיים. מותם של אנשים הוא צער עצום שאנשים רבים מבקשים לקבל עליו תשובות הגיוניות כדי להבין מדוע הכול מסתיים בפרידה סופית.
תקשור עם נשמות אינו נותן תשובות לגבי היגיון או חוסר היגיון, אלא שהוא תורם בכך שהוא גורם לאנשים להאמין שלא הכול מסתיים במוות, לנשמות יש מסע לעולמות אחרים וניתן ליצור איתן קשר גם אחרי המוות הפיזי.
אחת הדרכים לבצע תקשור עם נשמות היא באמצעות סיאנס, בו קבוצת אנשים יושבת מסביב לשולחן, והמדיום המוביל את הסיאנס מדבר אל נשמה מסוימת כדי לתקשר איתה יש הגורסים, כי מסעה של הנשמה אל הרובד הרוחני בעולם המתים אורכת שנה ולא כדאי בסיאנס ליצור קשר עם נשמה שלא מלאו שנה ליציאתה מגוף המת.
שנה מייצגת מחזור שלם בו יש לתת לנשמה זמן הסתגלות בעולמה העליון.
טקסי הסיאנס היו פופולאריים מאוד באמצע המאה ה-19 והם נמשכים גם היום בכל העולם כחוויה מיסטית בה ניתן לבני האדם הניסיון ליצור קשר עם נשמות יקרות שלהם.
כל המשתתפים בסיאנס חייבים להאמין כי תקשור עם נשמות הוא אכן אפשרי, שכן האמונה בדבר היא זו שעשויה לגרום לסיאנס וגם למשתתפים לעבור את החוויה המיסטית במלואה.

 


קידום אתרים
קידום אתרים
0