הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
תקשור בטלפון

תקשור בטלפון

תקשור בטלפון - כי חבל על הזמן !

האינטנסיביות של החיים המודרניים קיצרה אצל האדם הממוצע את זמן ההמתנה כמעט לכל דבר. אתה רוצה תרופות, תזמין בטלפון ! אתה רוצה שיעור באיטלקית ? קבל בטלפון  אתה רוצה יעוץ רוחני- יש לך תקשור בטלפון !
היום בגלל האינטרנט, המוביילים והטכנולוגייה המהירה, הזמינה והאינטנסיבית, הכול זמין, נגיש, מיידי וכיוון שאנשים מטבעם הם חסרי סבלנות. השיטה הזאת של רוצה-מקבל כאן ועכשיו ! תפסה אותם ובגדול והם אלה שבעצם הובילו ליצירת קבלת שירותים מיידיים בטלפון או באינטרנט, כי זו דרישה שעלתה מהשטח.
הסיבה השנייה שבגללה אנשים אוהבים את הכול מיד, זה משום שבעידן הזה של חומרנות ותרבות צריכה חסרת פרופורציה, צריך להרוויח הרבה כסף, וכסף שווה זמן, וכל מה שהם יכולים להשיג ולדחוס בזמן קצר משתלם להם, כי הם הרוויחו זמן.
משיטוט קצר ברשת עולה כי בעצם אין כמעט היום דבר שאי אפשר לעשות אותו דרך הטלפון. החל בתשלומים, כלה בקבלת הדרכות, רכישה של מוצרים, קבלת מידע, הזמנת טיסות, היכרויות שמתחילות ברשת ונגמרות בטלפון ומה בעצם לא ?
הניצול של הטלפון לצרכי יעוץ אישי ורגשי מיידי החל בעצם מקוים פתוחים שארגונים ואגודות הקימו לצורך מתן עזרה לקהלי הנזקקים שלהם. מדובר על אוכלוסיות חלשות שנזקקו לאוזן קשבת, או בני נוער שנזקקו לייעוץ.
הניצול של הטלפון למטרת יעוץ אישי החל מארגונים שהקימו קווים פתוחים כשירות לקהלים שלהם, או כאלה שהושיטו עזרה נפשית מיידית טלפונית לאנשים במצוקה, אבל לא היה מדובר בהדרכה פרטנית אחד לאחד, אלא יותר בהתארגנות של ארגון מול נזקקים לשירות מסוים שהוא הציע.
לפני כמה שנים, ניתן היה לראות ברשת (עוד לפני שהטלפון הפך גם לכלי ליעוץ אישי בזמן אמת) מספר אתרים שהציעו יעוץ נפשי מקוון (לא מדובר כמובן בתחליף לפסיכולוג או פסיכיאטר, אלא יותר בכיסוי שריפות ובהפניות לגורמים מוסמכים). הרבה אנשים הרימו גבה ולא הבינו כיצד אפשר לייעץ למישהו ובמיוחד בעניינים אישיים כשזה לא נעשה פנים מול פנים, אבל יתכן שדווקא משום כך, משום האנונימיות שברשת הפכו האתרים הללו לפופולרים ומבוקשים מאוד, עם אחוזי פניות גבוהים, משום שהאנונימיות יצרה את הפתיחות שהם לא היו מגלים בפגישה בארבע עיניים.
זו בעצם הייתה תחילתה של המהפיכה המקוונת שאפשר להשיג הכל ברשת, כולל יעוץ אישי ולא עבר זמן רב והנה אפשר לקבל היום הכל, לא רק ברשת אלא גם בטלפון. פסיכולוגיה בטלפון, שיעור בטלפון, תקשור בטלפון ועוד ועוד שירותים שונים.
התחום הכי חם היום זה תקשור בטלפון משום שבמקרה של יעוץ רוחני, המתקשרת היא שנכנסת למצב תודעה עמוק ממנו היא יכולה לסייע לאחרים, ולכן לא חובה לפגוש אותה, אפשר גם לקבל ממנה תקשור בטלפון וזה בדיוק כמו לפגוש אותה.
קואצ'רים למשל עושים את כל העבודה הטיפולית שלהם מול הלקוחות שלהם בטלפון. מדובר על יעוץ והכוונה על בסיס יום יומי של אנשים שצריכים וזקוקים לייעוץ שוטף. אם הם היו צריכים לשלם על כל פגישה הם היו יוצאים ביוקר, אבל לקבל יעוץ מהקואצ'רית שלך בטלפון זה גם מקובל וגם יותר זול.
גם תקשור בטלפון עולה פחות מפגישה בארבע עיניים, שלא לדבר על הנוחיות, החיסכון בזמן, לא צריך לצאת, לנהוג, לחנות , לחכות וכו', פשוט להרים את הטלפון למתקשרת ולקבל תקשור בטלפון.
תקשור בטלפון מתאים למתקשרים שהדרך שלהם לייעץ נובעת מהמצב התודעתי העמוק והאינטואיציות שלהם, והיא פחות מתאימה למתקשרים שעושים למשל תקשור באמצעות קלפים משום שלאניתן לבצע את זה דרך הטלפון.
המצב התודעתי הנדרש לצורך תקשור בטלפון, הוא של המתקשרת והוא לא מחייב נוכחות של המטופל ולכן אפשר לבצע תקשור בטלפון, מול מתקשרת שתדע לזהות דרך הקול, והתחושות שאתם מעבירים איזו בעיה מציקה לכם . מה מטריד אתכם ? ולתת להם יעוץ רוחני דרך תקשור בטלפון.


קידום אתרים
קידום אתרים
0