הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
פתיחה בטארוט

פתיחה בטארוט

פתיחה בטארוט - פנים רבות לה

 
אנו חיים בעולם מאוד עמוס, לחוץ, קדחתני וסבוך. מידי יום אנו נאלצים לקבל החלטות גורליות, לנתב בין שלל פעילויות ולעיתים אנו פשוט לא יודעים איזו החלטה היא הכי נכונה עבורנו. יתרה מזאת, אנו מוצאים עצמנו לא מרוצים מהחיים שלנו, ממורמים ובזוגיות כושלת. איך שוברים את מעגל הקסמים השלילי הזה? מה עושים? התשובה מונחת בקלפים. אם גם אתם רוצים לדעת מה העתיד טומן בחובו עבורכם, גם אתם צריכים לפנות לאדם המתמחה בתחום של פתיחה בטארוט.
 
מדובר בפעולה הקשור לעולם המיסטיקה, אשר צוברת תאוצה אדירה, וישנם אנשים רבים הפוקדים את המיסטיקאי בכל החלטה חשובה, קושיה מטרידה או דילמה סבוכה. פתיחה בטארוט מעניקה לאותם אנשים את התשובה אותה הם מחפשים ונותנת להם באמצעות כך שקט פנימי.
 

להלן תיאור של התנהלות המפגש.

 

שלב ראשון- בחירת המיסטיקאי
 
כאשר אתם מחפשים מיסטיקאי מבין המבחר הגדול של מיסטיקאים שקיים כיום, אתם צריכים להיות סמוכים ובטוחים בראש ובראשונה כי מדובר באדם המתמחה בתחום המיסטיקה ולא בשרלטן נוכל. לשם כך ישנו את אתר זמן מיסטיקה בו יש מיסטיקאים מומלצים בשלל תחומים, אליהם ניתן לפנות כאשר אתם בלב שלם שמדובר באנשי מקצוע בעלי המלצות ומוניטין. כמו כן, היות ואתם רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד, בחרו במיסטיקאי שיש לו מומחיות בתחום של פתיחה בטארוט.
 
שלב שני- בחירת פריסת הקלפים
 
לאחר שהגעתם לפגישה אצל פותח הקלפים, הגיע הזמן לקבל החלטה חשובה והיא איזה סוג פריסה אתם רוצים. ישנם סוגים רבים של פריסת קלפים, כגון: פריסת יום הולדת, פריסה קלטית, פריסה אסטרולוגית, פריסת מנדלה, פריסת כוכב, פריסת צלב ומשולש, פריסת עץ החיים, פריסת כוכבי הלכת ופריסת מערכות יחסים. בחרו את הפריסה הרצויה לכם מבין המבחר הגדול, וכך תהיו צעד אחד קרוב יותר לגילוי העתיד שלכם.
 
שלב שלישי- לשתף פעולה עם המיסטיקאי
 
עכשיו, הגיע הזמן הגורלי, בו אתם הולכים לגלות פריטי מידע חשובים לגבי עצמיכם ובתקווה פריטים אלו יסייעו לכם להבין טוב יותר את מסלול חייכם, כיצד עליכם לפעול כדי לשפר את החיים שלכם בתחומים הבעייתיים, ומה העתיד טומן בחובו עבורכם. שתפו פעולה עם המיסטיקנים, ענו על שאלותיו, וכך תוכלו במהרה לגלות את כל התשובות בהן אתם כה חפצים.


קידום אתרים
קידום אתרים
0