הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
נומרולוגיה

נומרולוגיה

נומרולוגיה
לכל אדם יש שם ותאריך לידה המשקפים סודות כמוסים אודותיו. נומרולוגיה מתבססת על פי תאריך לידה ושמו של האדם משום שהם יכולים לשקף את אישיות האדם, את כישוריו, את צרכיו, את יכולתו מבחינת קריירה זוגיות ועוד.
בתאריך הלידה של כל אחד ואחד יש את יום הלידה – שהוא ארגז כלים בחייכם אשר מראה לכם את גורלכם. אך לפעמים, הכלים אינם תואמים אחד את השני ועל ידי פגישה אישית עם נומרולוג ופתיחת מפה תוכלו להתאים את הכלי למימוש הפוטנציאל הקיים בגורל.
תורת הנומרולוגיה הינה מונה בתוכה שפע של הזדמנויות מצוינות עבורכם לקבל הכוונה וייעוץ דרך תורת המספרים. שיטה זו יכולה לפתוח עבורכם דרך נפלאה לחיים טובים וקלים יותר ואף להוציא אתכם מפלונטרים שונים וממקרים מסובכים בחיים.
איך עובדת השיטה?
אנשים רבים במהלך חייהם מרגישים סוג של "תקיעות" בנושאים שונים כמו - במקום עבודה, בזוגיות, ברצון לפתוח עסק, ברצון לעבור דירה, בקושי עם ילדים (במיוחד בגיל התבגרות) ועוד מקרים שונים ומגוונים. המצב בו אתם מרגישים "תקועים" מצב זה -  יכול להביא להרס עצמי איטי ובקושי גדול לצאת ממצב זה.
בעזרת יעוץ והכוונה בעזרת הנומרולוגיה, תוכלו לקבל סוג של טיפול לנפש, אשר בסוף התהליך  תוכלו לצאת עם כלים רבים לפתרון בעיות שונות המלוות אתכם ביום יום. נומרולוג יוכל לכוון אתכם בצורה מקצועית ביותר ולהטות לכם את הדרך בעזרת פתיחה מקצועית במפת הנומרולוגיה המורכבת ממספרים שונים, בהתאם לתאריך לידה שלכם ולשמכם.
לפי תפיסת הנומרולוגיה, לכל דבר בעולם יש ויברציה בתדר מסוים. אם מוצאים את התדר של הנכון, ניתן למצוא את האנרגיות שמשתייכות לחפץ. גם לשם האדם ולתאריך לידתו יש ויברציה ואנרגיה מסוימת. בעזרת פתיחה במפת הנומרולוגיה ניתן להגדיר כמעת בוודאות  את התדרים של האנרגיים של כל אדם ובכן לזהות את תכונות האופי שלו ועל ידי כך לכוון אותו לדרכים המתאימות לו ביותר בכדי להגיע לייעודו.
שיטת הנומרולוגיה עובדת לפי חיבור מספרים של שם ושל תאריך הלידה. החישוב הוא פשוט וכל מספר משקף תכונות אופי שונות. כאשר תפנו לנומרולוג מקצועי, בטרם תגיע הוא יכין מבעוד מועד מפה מסודרת ובה מספרים רבים אשר יעידו על תכונו האופי שלכם ובכך יוכל לייעץ לכן אחד על אחד בכל תחום שתרצו, הן מבחינת קריירה, זוגיות, שינוי משמעותי ועוד תחומים שונים אשר תבקשו.
איך בוחרים נומרולוג?
אם החלטתם לנסות את שיטת הנומרולוגיה – בחרתם נכון. אך איך תדעו כי אכן מדובר באיש מקצוע מומחה?
  • טרם בחירת הנומרולוג, חשוב לבדוק המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים אשר השתמשו בעבר בשירותיו. ישנם אתרים שונים מציעים חוות דעת וממליצים אשר התנסו אצל אותו נומרולוג ובכך תוכלו לעזר בהמלצות.
  • כימייה – בכל טיפול בחיים ובעיקר בטיפולים מסוג זה חשוב שיהיה כימיה מסוימת עם המטפל בכדי שתרגישו הרגשה נעימה לשתף ולספר אף דברים אישיים למטפל. אך לרוב מטפלים מתחום זה הינם אנשים אדיבים ובלי יחסי אנוש מצוינים.
  • מחיר – עשו סקר שוק והשוואת מחירים ובחרו את המחיר המתאים ביותר עבורכם.
 


קידום אתרים
קידום אתרים
0