הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מתקשר רוחני

מתקשר רוחני

מה זה מתקשר רוחני ?
הרבה אנשים שואלים את עצמם מה זה מתקשר רוחני, ואיך פתאום ומאיפה צצו כל כך הרבה מתקשרים ?. מסתבר שבכולנו עמוק, עמוק יש את הניצוץ הטהור הרוחני הזה שקבור מתחת לערימות של חובות, משכנתא, טרדות ודאגות.
הרבה אנשים שואלים את עצמם מה זה מתקשר רוחני, ואיך פתאום ומאיפה צצו פתאום כל כך הרבה מתקשרים.
כל מתקשר רוחני יגיד לך כי בעצם כולנו נולדנו עם היכולת הזו, אבל במשך השנים עם חינוך, חובות, דאגות, טרדות ומשכנתא קברנו אותה עמוק עמוק, ולכן אנחנו תקועים בתהליכים של התפתחות וצמיחה רוחנית.
מה בעצם רוצה לומר מתקשר רוחני ? שהוא - להבדיל ממי שפונה אליו כבר נמצא בדרגת מודעות גבוהה, המאפשרת לו לראות גם אחרים, משום שהוא לא שחרר כבר את עצמו.
רוחניות היא מילה רחבה ויש לה המון משמעויות. אבל מה היא בעצם ? היא היכולת שלנו לראות את עצמנו ואת החיים שלנו באור אמיתי ומציאותי, משם נלמד דברים, נתקן, נמשיך הלאה, ונתקדם עד שנגשים את עצמנו.
לראות את הדברים באור אמיתי יגיד לך כל מתקשר רוחני, זה לא כל כך פשוט. אנחנו בני האדם עירוב של ינקות, ילדות, בגרות, חינוך, מסגרות לימוד, צבא, לימודים וכו' כאשר במסע שלנו בעולם ובחיים שלנו אנחנו לא תמיד שמים לב אם אנחנו עיקבים, מתמידים, יוצרים העדפות ובוחרים נכון כי כולנו, ככל בני האדם רוצים, מושפעים ונגררים מכל מיני סיבות שלא תמיד הן הסיבות האמיתיות שלנו.
חובות למשל יגיד לך כל מתקשר רוחני, זו סיבה טובה להיות תקוע בתוך מצב, בו אתה רוצה וחייב לקיים את החובות שלך, שעלולות לגרור אותך לכל מיני כיוונים בחיים, שאתה לא רוצה להיות בהם, אבל אין לך ברירה, כי חובות זה חובות !
גם דיעות קדומות משפיעות על החלטות של אנשים, ולעיתים הבחירה שלהם למשל בכיוון מקצועי בחיים לא נובעת מהרצון האמיתי שלהם אלא מאיזה שהיא דיעה קדומה שהם מודעים לה ושגורמת להם להחליט את מה שהם מחליטים. אבל הם לא מחליטים החלטה שהיא טובה להם, אלא שהיא נגועה בדעות קדומות.
מלבד דיעות קדומות וחובות, גם אופיו של כל אדם הוא הסיבה לכך שהוא אדם בעל מודעות גבוהה לעצמו, או לא. אם למשל אתה אדם שמדחיק רגשות, טראומה או קשיים
שאתה לא רוצה להתמודד איתם מאיזה שהיא סיבה, לעולם לא תוכל להתחבר לרגשות האמיתיים שלך אם לא תיגע בקשיים שלך. חלק מהחיבור לקשיים גם מוביל לחיבור אל השמחה האמיתית, ושמחה אמיתית היא נטולת הכחשות והדחקות, היא חייבת להיות חופשייה ומשוחררת מכל רגש אחר שמעיב עליה.
מתקשר רוחני לעומת זאת עשה כבר את הדרך אל עצמו. הוא עבר תהליך בו הוא הפך למודע לתכונות ולחסרונות שלו, הגיע למצב שלם בו הוא מרגיש שמח ומאושר, ומשום כך יש לו את היכולת גם לעזור לאחרים.
גם בלי להיות מתקשר רוחני, יש איזה היגיון בכך שגם אם אתה זקוק לעזרה ממישהו שזקוק בעצמו לעזרה, לא תוכל לקבל אותה ממנה, כי הוא עדיין עסוק בלעזור לעצמו.
לכן דרגת המודעות והאנרגיה החיובית של מתקשר רוחני היא ברמה בה הוא מסוגל להרגיש שיש לו כוחות ויכולת לעזור לאחרים.
מלבד מודעות ויכולת צריכות להיות לכל מתקשר רוחני גם תכונות שהוא פיתח בעצמו כמו למשל אינטואיציה, יכולת אמפטיה, רגישות וכו', כי שום אדם לא ידבר ולא יבקש יעוץ מול מתקשר רוחני אדיש ואטום.


קידום אתרים
קידום אתרים
0