הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מתקשרת

מתקשרת

מתקשרת
מתקשרת הינה אישה חזקה בעלת כוחות ויכולות מיוחדים. היא יכולה בעזרת ניסיונה אשר רכשה במהלך השנים לכוון כל אדם ולהאיר את עיניו לדרך הנכונה והטובה ביותר עבורו. כוחה של מתקשרת הם כוחות טבעיים אשר מאפשרים לה לראות את הנולד ולהתחבר אל המימד שמעבר.
תפקיד המתקשרת
לעיתים תפקיד המתקשרת דורש ממנה אף להיות סוג של "פסיכולוגית" ולתת למטופל הרגשה נינוחה לספר ולשתף עימה את סודות ליבו או את הקשיים אשר הביאו אליו החיים. לעיתים כאשר המטופל מרגיש נינוח עם המתקשרת הוא מספר את שעל ליבו ובכן תפקידה הוא לכוון אותו לדרך הטובה ובכן  לתת לו את הכלים הנכונים בכדי לשפר את הבעיה שלשמה הוא הגיע.
מערכת היחסים בין מתקשרת למטופל, מבוססת על תמיכה, ייעוץ והכוונה. מומלץ לקבוע מראש פגישה עם המתקשרת ובכן בראש כל מפגש לקבוע את מטרות הפגישה ותקציר על הבעיה שלשמה הגעתם. בנוסף יש להקפיד להישאר בלוח זמנים שנקבע מראש בכדי שלא לעכב את המטופלים הבאים או את זמנה הפרטי של המטפלת.
תקשור בעידן החדש
בעבר הלא רחוק היו מספר מועט של מתקשרים והחברה מודרנית לא ממש קיבלה את הרעיון "התקשור" בצורה חיובית. עם כניסתן של תורות המזרח השונות, נפתח עולם מיסטי חדש ובה מתקשרים קיבלו ערך גבוה ואהדה בקרב החברה המודרנית, וזאת על ידי כניסת מתקשרים ומיסטיקנים רבים לתכניות טלוויזיה שונות ובכל התעניינות רבה של אנשים מפורסמים ואנשי עסקים שונים ובכן אף מהאזרח הפשוט.
התקשור כיום מעניין אנשים רבים ומכיל את מנת חלקם של סוגים שונים של אוכלוסיות. אנשים רבים מגיעים לקבל ייעוץ וכיוון ממטפלים שונים ומגוונים. התקשור עצמו נעשה על ידי אמצעים שונים ושיטות שונות המקובלות בענף. כל מיסטיקן דבק בשיטתו ולומד עליה וצובר ניסיון רב בתחומה. התשוקה למיסטיקה מגיעה לרוב ממקום של נתינה ורצון לסייע לאנשים להגיע אל ייעודם.
סוגי מתקשרים
כיום קיימים סוגים שונים של מיסטיקנים כמו – מתקשרים בקלפים, מתקשרת וקוראת בקפה, נומרולוגיה קבלית, מקשרים על מלאכים ואפילו רבנים אשר יכולים לתקשר ולמסור מידע דרך ספרי קודש. כל מתקשר מוצא את שאהבה נפשו ואת הסגנון אליו הוא מתחבר.
האם ניתן ללמוד תקשור?
יש הטוענים כי יכולות תקשור הם יכולות אשר ניתנות לאדם מהטבע ולא ניתן ללמוד אותה, אך זוהי גישה מעט קיצונית כי אם לפעמים לאנשים רבים יש את היכולת לתקשר, אך הם אינם מודעים לה ולא נותנים לה ביטוי ביום יום. לכן, עם אהבה וחיבור רב לתחום ורצון להתפתח מבחינה רוחנית יכולים ללמוד  ולהפוך להיות מתקשרים.
לעיתים, מתקשרים רבים חוו חוויה מטלטלת בחייהם ובחוויה זו הרגישו את הצורך בשינוי מבחינה נפשית ודרך זו הובילה אותם ליכולות התקשור, אך הם עדין זקוקים ללמוד כיצד להשתמש ביכולות התקשור בצורה המתאימה ביותר עבורם ובכן להעביר את המסרים בצורה נכונה למטופלים עצמם מהעולם הרוחני. 

 


קידום אתרים
קידום אתרים
0