הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מתקשרת רוחנית

מתקשרת רוחנית

מתקשרת רוחנית- לדעת את עצמך !!!

פרשות דרכים, הסבה מקצועית. אהבה, קשרים, עבודה- לפעמים צריך יעוץ
 מסוג אחר כמו למשל תקשור רוחני, שמזהה לאן הרוח שלך נושבת !
מה היא בעצם מתקשרת רוחנית ומהו יעוץ בכלל ? זוהי שאלה מרכזית ובכלל לא פילוסופית, שבאה להגדיר כי אומנם כל בני האדם שווים, אך לא כולם נולדו שווים
ביכולות ובתכונות שלהם. לפיכך-  לחיים יש חוויות וטלטלות שמותירות את האחד מאושר ואת השני- מודאג, מחזקות את האחד ואת השני מחלישות, והכול עניין של אופי, גישה
ונקודת השקפה על החיים.
והרבה פעמים כשאנשים נמצאים  על פרשת דרכים בנושא של יחסים, עבודה, מקצוע, משפחה וכו', הם לא כל כך יודעים מה לעשות וזקוקים לעצה. לפעמים אפשר לקבל עצה טוב מחבר טוב, לפעמים פונים למומחים מקצועיים, ויש כאלה שבוחרים לפנות למתקשרת רוחנית שמנסה לפצח לך את הדילמה ולכוון אותה לכיוונים מסוימים, באמצעות כלים ותורות רוחניות.
הכלים של מתקשרת רוחנית הם אמצעים חיצוניים ורוחניים כמו: קלפים, כדור בדולח, מפה אסטרולוגית, נומרולוגיה וכו', כאשר לכל אלה חייבת להצטרף תכונה אישית של המתקשרת הרוחנית שהיא הבנה לעומק ולרוחב של הכלים הרוחניים, האותות שהם מעבירים, יכולת גבוהה לנתח אותם, וכישרון להבין מה אומרים תוצאות המבדקים על תחומי חייו של אותו אדם.
מתקשרת רוחנית ניתן להשוות לכל אדם שבעצם ביכולתו לעזור למישהו, רק שבמקרה הזה מדובר על כישרון ואינטואיציה יוצאי דופן, שיחד עם האמצעים הרוחניים, אמורים לסייע לה להבין נפשו של אדם.
אנחנו נמצאים היום בעידן מאוד רוחני, כשגל הרוחניות מתבטא בהמון דיבורים על החיבור בין גוף ונפש, פריחת היוגה לסוגיה בקרב צעירים ומבוגרים. המון תורות אימון אישיות המבוססות בעיקר על תורות עתיקות מהמזרח: טאי צ', יוגה, ויפאסנה, מדיטציה ועוד ולצד כל אלה פורחים פסטיבלים של בדידות במדבר, מדיטציה מול השקיעה ועוד כהנא וכהנא המצאות שכל כולן נועדו להריע את הנפש ואת הגוף.
מתקשרת רוחנית בעידן הזה היא מצרך מבוקש. כשכולם מאמינים ברוחניות למי הם יפנו לקבלת יעוץ ? הרבה פעמים למתקשרת רוחנית, אבל היא צריכה להיות בעלת כישורים מולדים או  כזו שעברה הכשרה ואימונים אישיים רבים כדי להגיע לדרגת רוחניות שתורמת לאחרים.
כל הכלים של מתקשרת רוחנית הם כלים מאוד עתיקים שנמצאים בשימוש כבר אלפי שנה בתרבויות מסוימות, ובתרבויות הללו מתאימים בתוצאות השימוש בכלים ובאמצעים הללו, שהם חלק בלתי נפרד מהאמונה בתרבות הזו ואנשים גם מתנהלים עפ"י יעוץ רוחני.
אין ספק כי האמצעים העתיקים בוודאי כבר הוכיחו את עצמם שכן, אם זה לא היה כך הם היו נעלמים מן העולם, כי מעבר לאמונה צריך גם תוצאות וכנראה שהם נתנו אותם.
אבל מלבד אמצעים צריך גם שלמתקשרת יהיו תכונות שיהפכו אותה כראויה לתואר מתקשרת רוחנית. לא מדובר דווקא על לימודים, לא על תארים ולא על תעודות משום שתקשור רוחני נובע מרוחניות, מאמונה, מיכולת הבנה ואינטליגנציה רגשית של המתקשרת, וכדי לקרוא לה תקשרת רוחנית היא חייבת שיהיו לה כישורים נדירים גבוהים של יכולת הבנת הכלים הרוחניים העתיקים בהם היא משתמשת.
ניצול הידע והכלים הרוחניים העתיקים לעזרת  מתקשרת רוחנית, והכול  כדי לעזור לאנשים הוא בהחלט מבורך, אבל לא כל מי שיודעת לפתוח בקלפים ולגלות את ההבדלים בין שפן לסנאי, היא מתקשרת רוחנית. כדי להגיד לך משהו על עצמך, על העולם שלך ואולי גם על העתיד שלך, היא צריכה להיות אישיות עם הבנה מאוד משמעותית ויכולת "קריאת אנשים", כמו הרנטגן למשל עליו אומרים שכשאר הוא רואה אדם, הוא מצליח לקלף אותו ולראות את ליבו, לשמוע את הרהוריו ולהבין את לבטיו.


קידום אתרים
קידום אתרים
0