הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מתקשרת מדיום

מתקשרת מדיום

מה זה מתקשרת מדיום ?
הרצון שלנו ליצור קשר עם עולמות אחרים, נובע מתפיסת המוות, כשלב ביניים בקיומנו. הנשמות המגיעות לעולמות גבוהים, עשויות לסייע בחיינו. שלא לדבר על הגעגועים ?
התפיסה שלנו את המוות מתייחסת לקיומנו על פני כדור הארץ, כשלב זמני בדרך למסענו הנוסף בעולם הבא. היהדות מאמינה בעולם הבא, ובעצם כל הדתות.
רוחות המתים חיות, קיימות, חוזרות ומנהלות דו-שיח בסוגי פולחנים וטקסים ייעודיים היוצרים קשר עם עולם המתים. מטרת הטקסים הללו היא לפנות אל רוח המת בבקשות ומשאלות, ולכבד ולהוקיר את רוחו.
מתקשרת מדיום להבדיל ממתקשרת רוחנית מסוגלת גם ליצור קשר עם רוחות ונשמות מעולם המתים.
בארה"ב לפי סקר גאלופ 2005, 41% מאמינים בקיומן של הנשמות כישות בעולמות גבוהים, וטקסי סיאנס בניצוח מתקשרת מדיום פופולארים ומקובלים מאוד.
בטקסי סיאנס הופכת מתקשרת מדיום לסוג של מתווכת בין עולם החיים לעולם המתים, ובתהליך שנקרא טראנס היא משחררת את נפשה מגופה שלה ומאפשרת לגוף אחר של נשמה אחרת לחדור אליה. כשהיא במצב של טראנס היא חווה את חווית הגוף האורח ומתחילה להתנהג כמותו.
מתקשרת מדיום זו אינה יכולת שקיימת אצל כל מתקשרת, היא קשורה באימון רצוף של תודעה וניסיונות תקשור עם עולם המתים.
מתקשרת מדיום שעושה סיאנס, היא רק סוג אחד של מתקשרת אבל יש מתקשרת מדיום שחושפת את רוח המת, אחרי הצצה בתמונות, יש מתקשרת מדיום שעובדת לפי הריח, זקוקה ללבוש או חפץ אחר של המת שבאמצעות הריח שבו, תיצור קשר עם הרוח שלנו, ויש מתקשרת מדיום שעובדת עם חפצים, ודרכם יוצרת קשר עם המתים.
בארה"ב יש תוכניות רבות לגילוי וחקר האמת בהם משתתפת מתקשרת מדיום דווקא ממוצא אנגלי, שמסוגלת אחרי שהיא רואה תמונות, לחשוף נסיבות מוות של אדם ולבצע חקירה שלמה, והכול דרך הצצה בתמונה. מצפייה בתוכניות הללו עולה, כי מתקשרת מדיום זו מצליחה לחשוף ולגלות נתונים ופרטים אמיתיים לחלוטין והכל מהצצה בתמונות.     
מתקשרת מדיום נוספת היא אישה שמעבירים אליה חפץ של המת, אבל זה חייב להיות חפץ משמעותי אישי כמו שעון, שרשרת וכו', ודרך התבוננות בחפץ הזה, היא מסוגלת לדעת מה קרה לו ? כיצד מת ? וכו' ולעיתים מעורבת בחקירות בהן בני המשפחה לא מבינים מדוע יקירם מת ופונים אליה כדי לקבל תשובות.
כאשר היא מתבוננת בחפץ, בדיוק כמו מתקשרת מדיום, היא לא מפנה את הגוף שלה מעצמה, אלא מצליחה להרגיש כל מיני אותות וסימנים שמובילים אותה לתשובות כמו: קור, חום, רעד, תחושת יובש בפה וכו', אותם היא מתרגמת למסרים שרוח המת מבקשת להעביר אליה.
יש מתקשרת מדיום שמסוגלת בסיאנס להיכנס ממש לתוך גופה של הרוח ולומר ולדבר כפי דיבר, ואף לומר כל מיני משפטים שהיו מאפיינים אותו, וזהו מצב מדהים ומסעיר בו משוכנעים הסובבים בקשר שיצרה מתקשרת מדיום עם רוח המת.
עדויות על גלגול נשמות לא חסרים בעולמנו. אצל הדרוזים למשל זוהי אמונה מאוד חזקה ויש מהם המסוגלים להעיד על מקרים בהם נולד ילד שקיבל נשמה של אדם אחר, התחיל לדבר כמותו, התנהג כמותו ואפילו הלך לביתו וידע מה יש על הארון...וזה היה הביקור הראשון שלו בבית הזה והוא לא הכיר את המנוח.
רוחות מתים מאמינה כל מתקשרת מדיום הן הקשר שלנו אל העולם הקוסמי- החיצון והן יכולות להעביר אלינו מסרים מלמדים שיעזרו לנו בקיומנו בעולם הזה. ספיריטואליזם- שימוש במתקשרת מדיום נפוץ מאז ומעולם, משום שבכל מקום ובכל זמן אנשים יהיו מעוניינים ליצור קשר עם יקיריהם שהלכו לעולמם ולדעת שהם במנוחה נכונה.


קידום אתרים
קידום אתרים
0