הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מתקשרת מדהימה

מתקשרת מדהימה

מה מסוגלת לעשות מתקשרת מדהימה ?

מתקשרת מדהימה תוכל לקרוא את מה שיש לך בתוך הלב, להגיד לך את המילה הנכונה שתעשה לך את היום, לכוון אותך איך להתחבר לרגשות שלך, אז תהיה מאושר !!!

 
במובן רחב מאוד מתקשרת היא סוג של "פסיכולוגית" רוחנית שמבינה את נפש האדם, מגלה אמפטיה כלפי מכאובי וקשיים רגשיים, ומסוגלת לומר את המילה הנכונה במקום הנכון, את ביטוי הרגש שאתה רוצה לשמוע, כזאת שיכולה לשנות לך את היום במילה אחת טובה שאתה כל כך זקוק לה.
מתקשרת רוחנית שאפשר להגיד עליה "מתקשרת מדהימה",  היא זו שמסוגלת לגרום לרגשות שלך להציף אותך, להבין מי אתה ומה אתה ? לאן פניך מועדות ? מה אתה רוצה ? מה מקור הקשיים שאתה חווה ואיך אתה יכול להיות אדם מאושר ושמח בחלקך.
העולם הרוחני מאמין בקיומם של 7 צ'אקרות שהיותן פתוחות, מלאות אנרגיה ומאוזנות   
            מאפשר לכל אחת מהן לבצע את תפקידה בגוף האדם והנפש. צ'אקרות מתפתחות כל
            הזמן  עד לצמיחה רוחנית גבוהה וצ'אקרות של מתקשרת מגיעות לרמות מאוד גבוהות של
צמיחה. צ'אקרות חסומות מונעות מהאדם התפתחות וצמיחה רוחנית, ואם אתם רוצים לתקשר עם עולמות עליונים, לא תוכלו לעשות את זה אם איזה שהיא צ'אקרה שלכם בדרך חסומה, זה כמו אבן בדרך לעולם הבא...
הצ'אקרה הפעילה של מתקשרת מדהימה היא צ'אקרת העין השלישית, כך היא
קרויה, והיא מאפשרת למתקשרת התפתחות רוחנית גבוהה, מודעות עצמית, יכולת להתחבר אל מודעות של אנשים אחרים, וחיבור על הרבדים העליונים שהם מעבר לעולם החומרי-גשמי.
הכלים של מתקשרת רוחנית הם אמצעים חיצוניים ורוחניים כמו: קלפים, כדור בדולח, מטוטלת, קריאה בקפה, מפה אסטרולוגית, נומרולוגיה וכו', כאשר לכל אלה חייבת להצטרף תכונה אישית של מתקשרת מוכשרת, ורק בזכות כך היא תהיה מתקשרת מדהימה, כי היא חייבת שמעבר לכלים הרוחניים שעומדים לרשותה, תהיה לה את האינטואיציה הגבוהה לזהות מהם הקשיים של האדם העומד מולה, ומה המקורות שלהם.
אבל מלבד אמצעים צריך גם שלמתקשרת יהיו תכונות שיהפכו אותה כראויה לתואר מתקשרת רוחנית. לא מדובר דווקא על לימודים, לא על תארים ולא על תעודות משום שתקשור רוחני נובע מרוחניות, מאמונה, מיכולת הבנה ואינטליגנציה רגשית של המתקשרת, וכדי לקרוא לה מתקשרת מדהימה עליה להשיג תוצאות בטיפול מול אנשים.
חסידי הרוחניות מתייחסים לצ'אקרות ולפתיחות שלהן ברצינות מכסימלית. הם גורסים כי חסימה באחת או יותר מהצ'אקרות, גורמת לעיכוב צמיחה והתפתחות רוחנית, וגורמת לחסימה גם אצל ה'צאקרות האחרות. לפיכך למשל צ'אקרת העין השלישית המאפיינת כל מתקשרת, היא צ'אקרה שחייבת לזרום בהרמוניה עם הצ'אקרות שמעליה או מתחתיה כדי להביא את היכולת והאנרגיה שלה לידי ביטוי אופטימלי.
ככלל - תקשור רוחני היא טכניקה שבה המרפא הרוחני, או המתקשר אמורים לתת יעוץ רוחני לאדם שיש לו קשיים, שמחפש כיוון אחר בחיים, שנתון בבעיות נישואין, אין לו זוגיות וכו'.
מתקשרת מדהימה ראשית כל תוכל להבין מהי הבעיה שתוקעת את האדם הזה ושבגללה, כל החיים שלו תקועים. לכל דבר יש סיבה ושום דבר לא קורה סתם, וחוסר המודעות של המטופלים למקור הבעיה שלהם, הוא זה שגורם להם בסופו של דבר לסבול.
מתקשרת מדהימה נמצאת ברמת מודעות מאוד גבוהה ממנה היא מסוגלת לעזור ולתרום לאחרים. היא חייבת להיות אדם עם צ'אקרות משוחררות ופתוחות, זורמות והרמוניות שמעניקות לגוף ולנפש שלה הרמוניה, ומתוך אותה הרמוניה היא מסוגלת לתמוך ולעזור לאחרים. צ'אקרת העין השלישית שלה - האג'אנה  צריכה להיות במצב של רטט מתמיד...
 

 
 


קידום אתרים
קידום אתרים
0