הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מתקשרת בטלפון

מתקשרת בטלפון

מתקשרת בטלפון- יעוץ רוחני סביב השעון !
אפשר לומר שמתקשרת בטלפון היא סוג של קואצ'רית שזמינה ללקוחות שלה סביב השעון. אם את מודאגת ? מוטרדת ? -קבלי עצה טובה מהמתקשרת הרוחנית שלך !
מתקשרת רוחנית היא סוג של קואצ'רית- מייעצת ומכוונת אישית וחלק ניכר מעבודתם של קואצ'רים נעשית בטלפון.
קואצ'ר וגם מתקשרת רוחנית הם בעצם אנשים שלקחו על עצמם לעזור לאחרים, וכל אחד עושה את זה בשיטות שלו. קואצ'רית תשתמש בשיטות התנהגותיות שונות כדי לייעץ ללקוחות שלה, ומתקשרת רוחנית תעשה את זה בכלים ובאמצעים אחרים כמו למשל: מטוטלת, קלפים, קריאה בקפה וכו'.
אנשים שיוצרים קשר עם קואצ'ר או מתקשר רוחני, הם אנשים שבדרך כלל מרגישים שהם צריכים עזרה מסוימת והם פונים אליכם כדי לקבל אותה.
קואצ'ר בדרך כלל צריך להכניס אנשים לסוג של משמעת עצמית כדי ליישם התנהגויות שלדעתו יטיבו עם הלקוח שלו, מתקשר רוחני עושה כאמור בדיוק אותו דבר אבל לא נעזר בתורות התנהגות פסיכולוגיות-  אלא באמצעים עתיקים של תקשור רוחני.
אדם שזקוק לעזרה, נמצא במצב מדוכדך, תקוע בפרשת דרכים אם זה קשיים בזוגיות, חיפוש עבודה, שינוי כיוון מקצועי, פרנסה וכו' וכדי להביא אותו למצב של שליטה בחיים שלו ושינוי ההתנהגות שהוא צריך לעשות כדי לפעול אחרת, מחייב ייעוץ צמוד, מלווה ותומך משום שאנשי במצב של מצוקה צריכים ראשית- תמיכה.
מעבר לבעיה שבגללה אדם פונה למתקשרת רוחנית למשל, הוא כבר נמצא במצב נפשי מסוים בגלל הבעיה הזאת. ואדם עגום, עצוב ומדוכדך,לא  יכול למצוא את הכוחות לעזור לעצמו ולכן הוא פונה לעזרה.
המהלך הראשון שצריך לעשות כל אדם שרוצה לשנות את מצבו, זה לצאת מן הדכדוך והקשיים התפקודיים שהוא גורם, כדי להצליח לעזור לעצמו, ויש הרבה אנשים שלא מסוגלים לעשות את זה לבד בלי עזרה חיצונית.
משום כך סיגלו לעצמם הקואצ'רים וגם המטפלים הרוחניים שיטה שתגרום להם להיות בקשר רצוף, קבוע וסביב השעון עם הלקוחות שלהם והיא- באמצעות הטלפון.
מתקשרת בטלפון תהיה זמינה לך מתי שתרצה, בחיוג אחד קצר, ובשיחה שבה היא תוכל להרגיע, לתמוך, לעודד ולגרום לשינוי מצב, וזה בדיוק השינוי שלא לאט יוביל אותך לשינוי הגדול.
מתקשרת בטלפון תוכל לשנות לך מצב רוח, להגיד מילה טובה, להבין מה מעיק עליך, לעודד אותך, לייעץ לך מה מוטב לך לעשות כרגע, כדי להגיע למצב אחר בו תוכל לעזור לעצמך, ואת כל זה אפשר לעשות גם בטלפון.
עוד לפני שהטלפון הפך גם לכלי ליעוץ אישי בזמן אמת, היו לפני כמה שנים מספר אתרים שהציעו יעוץ נפשי מקוון (לא מדובר כמובן בתחליף לפסיכולוג או פסיכיאטר, אלא יותר בכיסוי שריפות ובהפניות לגורמים מוסמכים). הרבה אנשים הרימו גבה ולא הבינו כיצד אפשר לייעץ למישהו ובמיוחד בעניינים אישיים כשזה לא נעשה פנים מול פנים, אבל יתכן שדווקא משום כך, משום האנונימיות שברשת הפכו האתרים הללו לפופולרים ומבוקשים מאוד, עם אחוזי פניות גבוהים, משום שהאנונימיות יצרה את הפתיחות שהם לא היו מגלים בפגישה בארבע עיניים ומשום כך ניתן גם ליצור פתיחות גדולה מאוד מול מתקשרת בטלפון שאתה לא רואה, לא חש מובך לידה וקל לך יותר לומר ולשפוך מולה את הלב.
מתקשרת בטלפון  עולה פחות מפגישה בארבע עיניים, שלא לדבר על הנוחיות, החיסכון בזמן, לא צריך לצאת, לנהוג, לחנות , לחכות וכו', פשוט להרים את הטלפון למתקשרת בטלפון, לקבל עצה טובה ולהתחיל לחייך.
תקשור בטלפון מתאים למתקשרים שהדרך שלהם לייעץ נובעת מהמצב התודעתי העמוק והאינטואיציות שלהם, והיא פחות מתאימה למתקשרים שעושים למשל תקשור באמצעות קלפים משום שלאניתן לבצע את זה דרך הטלפון.
 


קידום אתרים
קידום אתרים
0