הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
טארוט

טארוט

טארוט
ישנם דרכים שונות בכדי לחזות את גורלו ועתידו של האדם. אחת השיטות הנפוצות הם – קלפי טארוט. אנשים רבים מאמינים  כי על ידי 78 קלפים מיוחדים אלו, ניתן לחזות מה צופן להם העתיד.
בעבר היו מעט מאוד מיסטיקנים והעולם המודרני לא ממש קיבל את הרעיון המיסטיקה בצורה חיובית. עם כניסתן של תורות המזרח השונות, נפתח עולם המיסטי חדש ובו מיסטיקנים רבים קיבלו ערך גבוה ואהדה בקרב החברה המודרנית, ורואים זאת, על ידי כניסת מתקשרים ומיסטיקנים רבים לתכניות טלוויזיה פופולריות ובהתעניינות רבה של אנשים מפורסמים ואנשי עסקים שונים ואף אזרחים פשוטים אשר מתעניינים בתחום ופונים למיסטיקנים בתחומים שונים כמו – אסטרולוגים, נומרולוגים, קלפי טארוט, קוראות בקפה ועוד סוגים שונים ומגוונים של שיטות מיסטיות שונות.
איך מתבצע קריאה בקלפי טארוט?
כאשר אדם מגיע לקורא בקלפי טארוט, הוא לוקח את חפיסת הקלפים, מערבב אותם וחותך לשניים במקום אקראי. הקורה בקלפים פורס אותם ועונה לשאלות שנשאלו קודם על ידי המטופל. קלפי הטרוט אינם קלפים רגילים, הינם קלפים המצוירים עליהם ציורים בעלי משמעויות שונות. הסיבה לכך שיש עליהם ציורים היא – כשאדם חושב או ישן או מבצע כל פעולה אחרת, פעולה זאת מתבצעת על ידי תמונות ולא על ידי מספרים או מילים.
חיזוי הטארוט אינו בטוח ב – 100% הרי בשום מקום לא ניתן לחזות באופן מדויק את העתיד והוא אינו כתוב מראש. אך בעזרת קלפי הטרוט, ניתן להבין מהו גורלו ומה צופו לו העתיד ובכך אותו אדם יוכל לעשות מעשים שמטרתם למנוע או לשנות את עתידו. כאשר פותח בקלפי טארוט את הקלף הנבחר על ידי המטופל, הוא יודע לשייך את זהות הקלף לשאלה שנשאלה קודם על ידי המטופל. יש לזכור כי ברגע שבחרתם קלף – הוא סופי ויש לו משמעות רבה.
למי מתאים פתיחה בקלפי טארוט?
פתיחה באמצעות קלפי טארוט מתאימה לכל אחד הניצב בצומת פרשת דרכים וזקוק ללויי והכוונה מקצועית לעתידו, או לאנשים אשר מעוניינים בפתרון ובהכוונה בנושא מסוים בחייהם. קריאה בקלפי טארוט מונה בתוכה שפע של הזדמנויות מצוינות עבורכם לקבל הכוונה וייעוץ דרך קלפים -  שיטה זו יכולה לפתוח עבורכם דרך נפלאה לחיים טובים וקלים יותר ואף להוציא אתכם מפלונטרים שונים וממקרים שונים שלא מצאתם עבורם פתרון.
איך בוחרים קורא בקלפים?
אם החלטתם לנסות את שיטת קריאה בקלפים – בחרתם נכון. אך איך תדעו כי אכן מדובר באיש מקצוע מומחה?
  • טרם בחירת קורא בקלפים חשוב לבדוק המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים אשר השתמשו בעבר בשירותיו. ישנם אתרים שונים המציעים חוות דעת וממליצים אשר התנסו אצל אותו מטפל וכותבים את חוות דעתם באתר עצמו. כמו כן כדאי לעזר בחברים ובמכרים שונים.
כימייה – בכל טיפול בחיים ובעיקר בטיפולים מסוג זה חשוב שיהיה כימיה מסוימת עם המטפל בכדי שתרגישו הרגשה נעימה לשתף ולספר אף דברים אישיים למטפל. אך לרוב מטפלים מתחום זה הינם אנשים אדיבים ובלי יחסי אנוש מצוינים – לכן אל דאגה. 


קידום אתרים
קידום אתרים
0