הודעה לבעלי האתר

המנוי החודשי הסתיים, יש לחדשו דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
אסטרולוגיה

אסטרולוגיה

אסטרולוגיה
אנשים רבים מחפשים בחיים משמעות והכוונה לנושאים רבם הן מבחינת קריירה, זוגיות, ילודה, חיים אישיים ועוד נושאים שונים ומגוונים. ישנם אנשים רבים המתעניינים בתחום האסטרולוגיה שהינו  תחום מרתק ביותר לאנשים רוחניים המתעניינים בתחום. אנשים רבים פונים לאנשי מקצוע מתחום האסטרולוגיה על מנת שיפתחו עבורם הורוסקופ ומפה אסטרולוגית ויסייעו להם בייעוץ והכוונה במגוון תחומים.
תורת האסטרולוגיה, הינה תורה המבוססת על תאריכי לידה של אנשים שונים ובכך יכולה ללמוד על אופי האדם ולתת לו ייעוץ והכוונה בכדי להגיע אל הפתרונות הטובים ביותר עבורו בכדי לייעל ולהעצים את חייו בתחומים שונים.
מהי אסטרולוגיה?
אסטרולוגיה הינה מבוססת על מהלכים שמימיים והשפעתם על המרחש בכדור הארץ. האסטרולוגיה מתייחסת לכל גרמי השמים כבעלי השפעה ישירה על האדם ובכן מפרשת איך תשפיע התמצאותו של כל כוכב על אדם מסוים. מפת הלידה מוצגת בצורת גלגל, המציין את המחזוריות בחיי אדם ועל ידיו נעזרים בגלגל המזלות לניחות, הכוונה וייעוץ לאדם. על מנת לבצע ניתוח מעמיק יותר, אסטרולוגים רבים נעזרים אף בנתונים נוספים כמו – שם, תאריך לידה, מקום הלידה ושעת הלידה. 
בעזרת ניתוח מעמיק של מפת האסטרולוגיה על ידי תאריך לידה, ניתן לעקוב אחרי השפעות הכוכבים על חייו. מפת הלידה מחולקת ל- 12 בתים וכל בית מהווה תחום מסוים אצל כל אדם. אחד מהם יכול לשקף את האישיות, השני את הרכוש, השלילי את הזוגיות וכך הלאה.
בניתוח מפה על ידי אסטרולוג מקצועי האסטרולוג יתייחס לשני  דברים עיקריים בניתוח המפה שלכם. הראשון – הזוויות הקיימות בין הכוכבים. השני – מיקומי הכוכבים במזלות ובבתים. על ידי מידע זה, יוכל האסטרולוג לנתח את המפה באישית שלכם ובכן להעניק לכם ייעוץ והכוונה אישית בכל נושא שתבחרו. לרוב אנשים משתמשים בתורת האסטרולוגיה ונגשים לאסטרולוגים בשל קושי מסוים או התלבטות מסוימת, היא יכולה להיות בנושאים שונים כמו – זוגיות, קריירה שאיפות בחיים, אי וודאות בנושא מסוים ועוד נושאים שונים ומגוונים.
ממה בנויה מפת אסטרולוגיה?
בניית המפה מבוססת על חישובי רגע הלידה ועל מערכת הכוכבים ומיקומם באזורים שונים ברקיע בזמן שאדם נולד. בחיזוי עצמו נעשה שימוש בכוכבי הלכת השונים, והעיקריים בניהם הם – הירח, השמש, נקודות רום השמים ונקודות האופק. ברגע שאדם נולד, כוכבי הלכת מופיעים במקום מסוים כיוון שהם תמיד בתנועה, וזו הסיבה שמפות האנשים שונות מאחד לשני. רק אסטרולוג מקצועי יודע כיצד לקרוא היטב את המפה של כל אדם בצורה הנכונה ביותר.
התאמה בין מזלות – זוגיות
כיום בעידן בו מערכות יחסים רבות אינם שורדות ואחוז הגירושין הולך ומחמיר, יותר ויותר אנשים מעדיפים ללכת "על בטוח" וניגשים לאסטרולוגים שונים בכדי לבצע התאמה זוגית. התאמה זו אינה מאפשרת רק חוות דעת או התאמה או אי התאמה, אלה למידה מעשית על משותפות מערכת הזוגית  ונקודות האור שיש לשמר במהלך זוגיות ובכן התמודדות עם קשיים במהלך הדרך.
בכדי לבצע התאמה מזלות, על האסטרולוג להיות בעל ידע רב ומקצועי ובכן רגישות ואחריות כלפי המטופלים. בכל מקרה טרם בחירת האסטרולוג, יש לוודא כי הוא אכן מוסמך ומתמחה בתחום התאמת מזלות והתאמה אסטרולוגית.


קידום אתרים
קידום אתרים
0